5 סיבות מדוע אתם צריכים להשקיע בבורסה עוד היום !

5 סיבות מדוע אתם צריכים להשקיע בבורסה עוד היום !

ריבית דריבית

"הכוח העוצמתי ביותר ביקום הוא כוחה של ריבית דריבית". זה לא אני קבעתי, זה אלברט איינשטיין אמר.

ריבית דריבית, משקפת את הריבית המצטברת. כלומר, לא מדובר רק בריבית על הקרן (כלומר סכום ההלוואה) אלא גם על הריבית שהצטרפה לאורך תקופת ההלוואה. כלומר, אם לאחר חודש אחד הייתם חייבים לבנק את הריבית פלוס הקרן, בחודש השני תהיו חייבים לבנק את הריבית פלוס הקרן פלוס הריבית על הריבית פלוס הקרן. ריבית דריבית מעצימה את קצב הצמיחה של הכסף שעובד בשבילכם. בדיוק כמו שהשקעות בשוק ההון ממקסמות את פוטנציאל הרווח.

פיזור

לשים את כל הביצים בסל אחד אף פעם לא היה רעיון טוב בעולם ההשקעות. אחת הדרכים הכי טובות וזולות להקטין סיכון היא על ידי פיזור ההשקעות. בעוד בנדל"ן ובעסקים קשה מאוד לפזר את הסיכונים כך, בשוק ההון זה מאוד קל. יש שלל מוצרים כמו תעודות סל וקרנות נאמנות שיכולים בעלות זולה מאוד להשקיע בפיזור רחב מאוד ובקלות.

אינפלציה

אינפלציה היא עליה כללית ומתמשכת של רמת המחירים במשק. או במילים אחרות – ירידה כללית ומתמשכת בערכו של המטבע המקומי. אינפלציה שוחקת את כוח הקנייה של הכסף שלכם בכל שנה.

השקעה של הכסף שלכם בשוק ההון, ובהשקעות בכלל, היא האלטרנטיבה, היחידה כמעט, שבאמצעותה אתם יכולים להילחם באינפלציה.

ידע

באמצעות השקעה בבורסה אתם לומדים על עולם ההשקעות. אם מתחילים להשקיע בשוק ההון, לומדים המון מושגים וניתוחים שעוזרים להבין ולהתקדם בעולמות אחרים. אם מתחילים להשקיע בבורסה, נלמד המון גם על עצמנו וגם על עולם ההשקעות בדרך. אם למשל החלטנו להשקיע במדדים כל שעלינו לעשות הוא להחליט על חלוקת נכסים שמתאימה לנו ולהתמיד בהשקעה.

כל כיס

תלמדו – השקעה דורשת התמדה, משמעת עצמית והבנת סוג ההשקעה שמתאימה לכם באופן אישי זה יכול להיות 1000 שקל וזה יכול להיות גם 5000 שקל. הסכומים הנמוכים הינם יתרון גדול למי שרוצה להתחיל להשקיע בבורסה ולא רוצה לסכן יותר מדי כסף. בניגוד לסוגי השקעות אחרות בהן ישנו מינימום כספי להשקעה, בבורסה ניתן להתחיל בסכומים נמוכים ולהגדיל עם הזמן. כך שגם אם עושים טעויות, שלא כמו בנדל״ן, שכר הלימוד נמוך.

בהצלחה,

הפרופסור

לקבלת מידע נוסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

office, work, desk

הפסיכולוגיה ולא הקורונה

בתוך הכאוס והאי סדר ששורר מאז שהקורונה נחתה בישראל, עברה כמעט שנה. הקיץ הסתיים והנה עומדת בפתח שנה חדשה ועימה גל הדבקה נוסף (ומוטציה נוספת)

דילוג לתוכן