מחפשים השקעה איכותית בסיכון נמוך? הפרופסור ממליץ על השקעה בגיבוי ממשלת ארה"ב!

מחפשים השקעה איכותית בסיכון נמוך? הפרופסור ממליץ על השקעה בגיבוי ממשלת ארה"ב!

ידוע לכל שהכנסה מהשכרת נדל"ן היא בדרך כלל עסקה די בטוחה – תלוי ביציבות השוכר. ומה אם לשוכר יש את הגב של ממשלת ארה"ב? זה אומר שאתם בהשקעה היציבה ביותר בעולם! לפני כשנה, עם תחילת הקדנציה שלו, הכריז ג'ו ביידן נשיא ארה"ב מטעם הדמוקרטים על הרחבת הסיוע לאוכלוסיות החלשות בארה"ב ובתוכו הגדלת תקציב הדיור הציבורי בכ- 3.5 טריליון דולר! קבוצת הנדל"ן קורנר, הפועלת יותר מ- 30 שנה בארה"ב ראתה את ההזדמנות הנדירה ורכשה מאות יחידות דיור ציבורי.

פרויקט הדיור הציבורי הפדרלי

קרוב למאה שנים קיימת בארצות הברית תכנית סיוע לדיור ציבורי לאוכלוסיות חלשות כגון מעוטי יכולת, אימהות חד הוריות, יוצאי צבא וכדומה. במסגרת הפרויקט המנוהל על-ידי ה- HUD – משרד השיכון והפיתוח הפדרלי –  ומתפרש על־פני כל ארצות הברית, יחידות דיור במתחמי מגורים שונים, מיועדות אך ורק לאוכלוסיות הזכאים, והן מסובסדות ומגובות על-ידי הממשל הפדרלי.

יחידות הדיור הללו מנוהלות על-ידי חברות פרטיות בעלות רישיון  מהממשל הפדרלי בהתאם להסכם עם משרד השיכון האמריקאי לשנים רבות המאפשר להן להשקיע במתחמי המגורים ובאיכות המגורים של הזכאים ללא חשש להכנסותיהן.

family, parents, mother

קורנר ריאלטי גרופ זיהתה הזדמנות

חברת קורנר גרופ עוסקת ביזמות וניהול נכסי נדל"ן מניבים בארה"ב כבר יותר משלושים שנה. עיקר התמחותה הייתה בבניה והתחדשות עירונית למגורים באזור ניו יורק. לאחרונה, הקימה קורנר גרופ חברה חדשה שתעסוק בתחום הדיור הציבורי בלבד. בראש החברה החדשה עומד ג'ייקוב לפקוביץ אשר לו ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום ניהול מתחמי HUD, ובהתנהלות מול משרד השיכון הפדרלי. החברה החדשה כבר רכשה מאות יחידות דיור לניהול, ומתכננת לרכוש עוד כ-1,000 יחידות נוספות בשנה הקרובה, מתוך הבנה כי קיימת הזדמנות שוק נדירה בתקופת ממשל דמוקרטי תומך וחתימת חוזים ארוכי טווח מולו היא השקעה מצוינת לעתיד.

apartment, view, interior

הזדמנות ליצירת הכנסה קבועה ובטוחה

השקעה בנדל"ן סטטיסית היא ההשקעה המשתלמת והרווחית ביותר. ככל והתמורה מגיעה מהממשל הפדרלי האמריקאי, אלמנט הסיכון יורד משמעותית גם כן. תמורת סכום לא גדול של לפחות 300,000 ₪, תוכלו ליהנות מהכנסה קבועה ובטוחה בישראל משכר דירה שמתחמי המגורים לזכאי הדיור הציבורי בארה"ב משלמים בערבות ממשלת ארה"ב. חברת קורנר מאפשרת לכם היום לקבל את ההכנסה בישראל ברמת מיסוי נמוכה וללא חשיפה למס בארצות הברית ולאורך כל הדרך אתם מלווים בעורך דין נאמן ורואה חשבון ישראליים.

ניהול מתחמי מגורים לדיור הציבורי יכולה לבצע רק חברה מורשה ומפוקחת שקיבלה אישורים לכך. חברת הדיור הציבורי של קורנר עברה את כל התהליכים הנדרשים מהממשל הפדרלי וקיבלה את הרישיון המיוחד וכבר מנהלת בהצלחה מאות יחידות. בהתאם לכך, את כל הניהול והעיסוק, הן עם משרד השיכון והן עם שוכרי היחידות, עושה קורנר ולכם נותר ליהנות מההכנסה הקבועה והבטוחה בשנים הבאות.

ליצירת קשר וקבלת פרטים אתם מוזמנים לפנות לפרופסור לקביעת תור.

לקבלת מידע נוסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

office, work, desk

הפסיכולוגיה ולא הקורונה

בתוך הכאוס והאי סדר ששורר מאז שהקורונה נחתה בישראל, עברה כמעט שנה. הקיץ הסתיים והנה עומדת בפתח שנה חדשה ועימה גל הדבקה נוסף (ומוטציה נוספת)

דילוג לתוכן